Această emisiune este disponibilă doar prin generozitatea dumneavoastră! Intră pe donatii.trinitas.tv și ajută-ne să aducem lumina credinței în sufletele românilor de pretutindeni, făcând o donație pentru susținerea programelor noastre! Numele donatorilor vor fi pomenite la altarul Catedralei Patriarhale din București.
35 de tineri din 7 filiale ASCOR participă, zilele acestea, la cea de-a treia ediție a Taberei Naționale „Sfântul Apostol Andrei”, organizată la Constanța. Mâine, tinerii vor merge la Mănăstirea Peștera „Sfântului Apostol Andrei”, din comuna Ion Corvin și vor lua parte la Sfânta Liturghie arhierească.
Abonează-te la canalul de YouTube TRINITAS TV, dând un simplu click aici.
Pentru mai multe emisiuni de suflet, vizitează site-ul TRINITAS TV
Abonează-te pentru a viziona emisiunile TRINITAS TV pe rețelele de socializare:
➥ Facebook
➥ Instagram
➥ TikTok
➥ SoundCloud
➥ Telegram