30 de copii de la Centrul de zi „Sfânta Muceniță Sofia” al Arhiepiscopiei Bucureștilor au avut parte astăzi de o experiență de neuitat. De dimineață, cei mici au explorat lumea științei și a tehnologiei la Casa Experiementelor, iar apoi au vizitat mănăstirea ilfoveană Cernica. Împreună cu ei s-au jucat, în spațiul generos al așezământului, voluntarii grupului „Tineri în acțiune”.
Această emisiune este disponibilă doar prin generozitatea dumneavoastră! Intră pe donatii.trinitas.tv și ajută-ne să aducem lumina credinței în sufletele românilor de pretutindeni, făcând o donație pentru susținerea programelor noastre! Numele donatorilor vor fi pomenite la altarul Catedralei Patriarhale din București.
Abonează-te la canalul de YouTube TRINITAS TV, dând un simplu click aici.
Pentru mai multe emisiuni de suflet, vizitează site-ul TRINITAS TV
Abonează-te pentru a viziona emisiunile TRINITAS TV pe rețelele de socializare:
➥ Facebook
➥ Instagram
➥ TikTok
➥ SoundCloud
➥ Telegram