Lepădarea de sine și asumarea crucii în lumea de azi 11.07.201812.07.2018Realizator TRINITAS TVcomment icon 2facebook iconemail icon Invitat: Ierod. Nicolae Ceobanu, Mănăstirea Sihăstria Rarăului din județul Suceava
FELICITARI PT.INVITATUL DVS.IEROD.NICOLAE CEOBANU.ASFEL DE INVITATI AS DORI MEREU SA VAD,AI CE INVATA DE LA DANSII. Răspunde
Felicitari pentru invitatul Dvs.Ierod Nicolae Ceobanu si dorim sa il aveti ca invitat cat mai des sa putem asculta si invata si noi tinerii de azi cuvinte cu frumos folos duhovnicesc. Felicitari inca odata. Doamne Ajuta! Răspunde
play-circle icon Cuvânt pentru suflet Corpul uman între îmbolnăvire și vindecare 26.07.202426.07.2024
play-circle icon Rețete Mănăstirești Cremă naturală cu aloe vera și miere – Combate inflamațiile și protejează pielea 25.07.202425.07.2024
play-circle icon Rețete Mănăstirești Cornulețe cu gem de mere – Perfecte și în perioadele de post || Rețete mănăstirești 23.07.202421.07.2024
play-circle icon Predici ale ierarhilor români Preasfințitul Părinte Macarie: „De ce pericopa evanghelică a vindecării slugii sutașului ne îndeamnă la un examen al propriei conștiințe?” 22.07.202422.07.2024
2 comentarii
FELICITARI PT.INVITATUL DVS.IEROD.NICOLAE CEOBANU.ASFEL DE INVITATI AS DORI MEREU SA VAD,AI CE INVATA DE LA DANSII.
Felicitari pentru invitatul Dvs.Ierod Nicolae Ceobanu si dorim sa il aveti ca invitat cat mai des sa putem asculta si invata si noi tinerii de azi cuvinte cu frumos folos duhovnicesc. Felicitari inca odata. Doamne Ajuta!