Primul eveniment dedicat Lunii pentru viață a reunit astăzi studenți din cadrul mai multor asociații de tineret din Capitală. Concursul „Live Pro-Life Quizz” a îmbinat entuziasmul, cunoștințele de cultură generală și informațiile despre mișcarea pro-viață, fiind un eveniment realizat de Asociația „Studenți pentru viață”, cu sprijinul Arhiepiscopiei Bucureștilor și al Televiziunii TRINITAS.
Această emisiune este disponibilă doar prin generozitatea dumneavoastră! Intră pe donatii.trinitas.tv și ajută-ne să aducem lumina credinței în sufletele românilor de pretutindeni, făcând o donație pentru susținerea programelor noastre! Numele donatorilor vor fi pomenite la altarul Catedralei Patriarhale din București.
Abonează-te la canalul de YouTube TRINITAS TV, dând un simplu click aici.
Pentru mai multe emisiuni de suflet, vizitează site-ul TRINITAS TV
Abonează-te pentru a viziona emisiunile TRINITAS TV pe rețelele de socializare:
➥ Facebook
➥ Instagram
➥ TikTok
➥ SoundCloud
➥ Telegram