Sucevenii au avut parte, în Săptămâna Luminată, de șapte zile de festival de muzică simfonică. După o serie de orchestrări magistrale ale celor mai îndrăgite șlagăre românești, SymphOpera Fest a fost încununată, seara trecută, de un concert pop-simfonic susținut la Casa de Cultură a Sindicatelor.
Această emisiune este disponibilă doar prin generozitatea dumneavoastră! Intră pe donatii.trinitas.tv și ajută-ne să aducem lumina credinței în sufletele românilor de pretutindeni, făcând o donație pentru susținerea programelor noastre! Numele donatorilor vor fi pomenite la altarul Catedralei Patriarhale din București.
Abonează-te la canalul de YouTube TRINITAS TV, dând un simplu click aici.
Pentru mai multe emisiuni de suflet, vizitează site-ul TRINITAS TV
Abonează-te pentru a viziona emisiunile TRINITAS TV pe rețelele de socializare:
➥ Facebook
➥ Instagram
➥ TikTok
➥ SoundCloud
➥ Telegram