Speranță pentru copiii din mediul rural. Centrul social „Sfânta Parascheva” din Parpanița, Vaslui 07.10.201710.10.2017Realizator TRINITAS TVcomment icon 3facebook iconemail icon
Felicitari! Rog un cont valid unde se pot face donatii, pentru Centrul social din Parpanita. Multumesc! Doamne ajuta! Răspunde
Eu , George Smadu din Perth , Australia de Vest vreau sa iau contact imediat cu domnisoara Paraschiva Apostol , studenta in anul 1a la Medicina Iasi. Sa ma caute pe FB la „George Smadu „sau „Smadu George” sau emaiul georgesmadu@yahoo.com. Multumesc! Răspunde
play-circle icon Cuvânt pentru suflet Corpul uman între îmbolnăvire și vindecare 26.07.202426.07.2024
play-circle icon Rețete Mănăstirești Cremă naturală cu aloe vera și miere – Combate inflamațiile și protejează pielea 25.07.202425.07.2024
play-circle icon Rețete Mănăstirești Cornulețe cu gem de mere – Perfecte și în perioadele de post || Rețete mănăstirești 23.07.202421.07.2024
play-circle icon Predici ale ierarhilor români Preasfințitul Părinte Macarie: „De ce pericopa evanghelică a vindecării slugii sutașului ne îndeamnă la un examen al propriei conștiințe?” 22.07.202422.07.2024
3 comentarii
Felicitări acestui suflet
Felicitari! Rog un cont valid unde se pot face donatii, pentru Centrul social din Parpanita. Multumesc!
Doamne ajuta!
Eu , George Smadu din Perth , Australia de Vest vreau sa iau contact imediat cu domnisoara Paraschiva Apostol , studenta in anul 1a la Medicina Iasi. Sa ma caute pe FB la „George Smadu „sau „Smadu George” sau emaiul georgesmadu@yahoo.com. Multumesc!