Reprezentanții Centrului Eparhial și angajații din cancelariile protopopiatelor Arhiepiscopiei Bucureștilor se află zilele acestea în ședință de lucru la Mănăstirea „Sfânta Cruce”-Caraiman din județul Prahova. În cadrul întâlnirii sunt discutate aspecte privind îmbunătățirea procedurilor de lucru și sunt prezentate noutăți legislative.
Această emisiune este disponibilă doar prin generozitatea dumneavoastră! Intră pe donatii.trinitas.tv și ajută-ne să aducem lumina credinței în sufletele românilor de pretutindeni, făcând o donație pentru susținerea programelor noastre! Numele donatorilor vor fi pomenite la altarul Catedralei Patriarhale din București.
Abonează-te la canalul de YouTube TRINITAS TV, dând un simplu click aici.
Pentru mai multe emisiuni de suflet, vizitează site-ul TRINITAS TV
Abonează-te pentru a viziona emisiunile TRINITAS TV pe rețelele de socializare:
➥ Facebook
➥ Instagram
➥ TikTok
➥ SoundCloud
➥ Telegram